Kubek pełen miłości

Kubek pełen miłości

Walentynki to święto, które przywędrowało do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Nie jesteśmy narodem, który zbyt chętnie przyjmuje zachodnie wzorce, jednak zwyczaj ten  na stałe już zagościł w kalendarzach Polaków. Oczywiście w stanowczy sposób podkreślamy, że miłość należy okazywać sobie każdego dnia, ale i tak większość z nas celebruje ten dzień w szczególny dla siebie sposób.

Najpopularniejszą formą okazywania sobie uczuć w Walentynki jest oczywiście przesyłanie kartek z wyznaniem miłosnym. Bardzo chętnie obdarowujemy się także miłymi drobiazgami  lub organizujemy wyjście do kina, na koncert czy na kolację. Wspaniałym walentynkowym prezentem, który z całą pewnością zachwyci ukochaną osobę będzie np. kubek z dowolnym napisem, który codziennie będzie przypominał nam o miłych chwilach, które spędziliśmy razem. Nasza Walentynka pijąc poranną kawę lub wieczorną herbatę myślami będzie krążyła wokół osoby, od której taki prezent otrzymała. Ciekawym podarunkiem na Walentynki będzie także koszulka w ulubionym kolorze naszej drugiej połówki, z ułożonym przez nas dowolnym wyznaniem miłosnym. Na koszulce może znajdować się także śmieszny napis, który z całą pewnością rozbawi naszą partnerkę lub partnera. A jeżeli chcemy, aby nasza ukochana osoba śniła o nas i przed zaśnięciem wspominała wspólnie z nami spędzone chwile to idealnym upominkiem na Walentynki będzie poduszka z indywidualnie dobranym napisem. Taki prezent na długo zapadnie w pamięć naszej wybrance lub wybrankowi.

Walentynki to wspaniały dzień pełen cudownych uczuć, gdzie na każdym kroku dostrzec można magię miłości. Zapatrzeni w siebie nastolatkowie spacerujący po parku, zabiegani dorośli, którzy pomimo natłoku obowiązków umawiają się na randkę oraz seniorzy, którzy w miły sposób chcą spędzić czas z ukochaną osobą. 14 lutego to idealny moment, aby pomimo zimy na dworze, pozwolić uczuciom na rozgrzanie naszych serc. Dajmy sobie na to szansę!

Tagged , , , , , , , , , , ,